Корпоратив на хуторі Галушківка

Ми пропонуємо провести незабутній для Вашої компанії корпоратив на хуторі Галушківка

Корпоратив проведений на хуторі покращить відносини у Вашому колективі і він стане командою, яка стане згуртованою та результативнішою в роботі. Під час корпоративу Ваш колектив ознайомиться з історій наших предків, а також із смачною українською кухнею.

Корпоратив — це ефективний стратегічний інструмент, а не просто свято чи п’янка.

Ви приїжджаєте на хутір

Вас зустрічає кінний козак

Потім за українським звичаєм Вас зустрічає козак і козачка з хлібом-сіллю.. і з чарочкою на шаблі

Після зустрічі, для Вас проведуть екскурсію музеєм сільського побуту, де представлені експонати кінця XIX — початку XX ст. Екскурсія триває 30-45 хв.

Після екскурсії — обід та розваги.

Розваги включають — катання на коні, стрільба з лука та арбалета.

Додатково в програму корпоративу можна включити майстер-класи з петриківського розпису, гончарства та виготовлення ляльки-мотанки.

У музеї сільського побуту Ви познайомитесь з народною архітектурою, яка нами збережена і відновлена — 3 хати мазанки, яким 120 — 150 років.

Ми розповімо Вам як сільські жителі, нащадки запорізьких козаків-грецькосіїв, які заснували наші хутори Проданівка, Галушківка, Шульгівка, Суддівка, Гречані хутори жили та працювали, коли треба було і воювали.

Ви познайомитеся з предметами побуту, якими користувалися ще 50 років тому, і вони не змінювалися сотні років, а зараз уже зникли з ужитку і залишилися тільки в музеях.

У процесі корпоративу Ви отримаєте заряд бадьорості від їзди на коні, стрільби з лука та арбалета, ігор та веселощів. Ваш колектив краще впізнає один одного, а якщо є новачки, то вони швидше «увіллються» в колектив.

А від домашньої української кухні Ви,  загалі отримаєте задоволення… ¦враження та емоції ще довго вас супроводжуватимуть…

Ми раді Вам допомогти забути повсякденні турботи та обов'язки, відволіктися від роботи та проявити себе у колективній грі в команді.

Приїхав колектив – поїхала команда!

Телефонуйте нам або пишіть та залишайте заявки для обговорення з Вами програми корпоративу